Kariyer   |   Haber-Duyuru
KURUMSAL

Hakkımızda

Plastik endüstrisi, çağımız endüstrisinin en hızlı gelişen kollarından birisidir. Günümüzde enjeksiyon metodu ile elde edilen ürünler günlük hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır.

Kurulduğu 1969 yılından bu yana, otomotiv yedek parça piyasasına yönelik plastik ve metal aksamın yanında çeşitli ebatlarda plastik makara ve plastik elektrot kutusu imalatında yoğunlaşan firmamızda, 25 seneyi aşkın süredir otomotiv ve soğutma sanayine yönelik plastik fan, karter ve depo üretimi yapılmaktadır.

Poverplast ailesi olarak, enjeksiyon ve saç metal kalıplama, enjeksiyon teknolojileri, ektruzyon teknolojileri, pres teknolojisi ile saç metal şekillendirme safhalarında tam zamanında üretim ilkesi ile her talebinize cevap verebilecek kapasitede çözümlerimizle özel taleplerinize de cevap verebileceğimizi bildiririz.

Firmamız piyasadan gelen özel siparişler için plastik ve delme-kesme kalıpları yapıp enjeksiyonda parça üretimi yapmaktadır.

3000 m² kapalı alana sahip binasında kalıphane, preshane ve imalat olarak üç ana bölümle hizmet veren firmamızda hammaddeden kalite kontrole kadar her türlü denetim eksiksiz yapılmaktadır.

» Kalıphanemizde üretim iki evreden ibarettir. Öncelikle üretimi yapılacak olan ürünün tasarımı bilgisayar destekli çizim NX Unigraphics ile yapılarak CNC İşleme Merkeziyle üretime geçirilmekte olup kaliteli ve zamanında üretim ilkesiyle hizmet vermektedir.

» İmalathanemizde 10gr'dan 8000 gr'a kadar baskı yapabilen bilgisayar donanımlı Plastik Enjeksiyon Makinelerimiz mevcuttur.
» Pres hanemizde çeşitli tonajlarda hidrolik ve eksantrik preslerimiz bulunmaktadır.
» Firmamızda " ISO 9001:2000 " Kalite Yönetim Belgesi ve “ISO 14001:2004” Çevre Yönetimi Sistemi Belgesi mevcuttur ve sistemin gerekleri eksiksiz uygulanmaktadır.
» Faaliyet alanında yetişmiş kalifiye eleman kadrosuna sahip olan firmamız bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da müşterilerine daha iyi hizmet edebilme gayreti içerisindedir.

DÜNDEN BUGÜNE POVERPLAST;

Firmamız bu kadar yılın getirdiği deneyim ve köklü ürün yelpazesiyle, satış ve satış sonrası destek politikasıyla en önemlisi koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, gayemiz firmamıza güvenen değerli müşterilerimize, yaptıkları seçimde ne kadar haklı olduklarını gösterebilmektir.

POVERPLAST ailesi olarak iddialı ama somut hedeflerle ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla henüz genç bir sektör olan plastik sektöründe nihai yerimizi almak için uğraş vermekteyiz.
Destek Hattı
Görüş ve önerilerinizi duymak, sorularınıza yanıt sunmak bizim için önemlidir.
İletişim Formu
Bizi Takip Edin
E-Bülten
Gelişmelerden haberdar olabilmek için mail bültenimize kaydolun.